Please Wait...

Galeria Vegas

Vegas kończy dziś 10 lat! Zarówno ona jak i jej całe rodzeństwo jest w doskonałej formie i zdrowiu <3


Królowa jest tylko jedna! 9,5 - letnia Vegas <3


Plaża 2018 :) Te piękne zdjęcia zrobiła nam Tea Pavisic <3


Ponad 9-letnia Vegas <3


Plaża wiślana 2017 :)


Klubowa Molosów, sędzia RZV Kirsten Wesche, Vegas nadal w doskonałej formie, Najlepszy Weteran i BOS (najlepsza z wszystkich suk) ;))


Fińska Tervakoski Klubowa Hovawartów, Vegas w weteranach dosk.2/17! Brawo Justynka ;)) I grupa hodowlana Enormousów: Vegas, Bina, Jingo, Vera ;)) czyli matka z dwoma córkami i półsiostrą ;)

FILM 1    FILM 2     FILM 3


Justa i Vegas idą jak burza, Międzynarodowa Wystawa Łódź - Vegas pokonuje wszystkie młodsze psy i zostaje Zwycięzcą Rasy :) A po wystawie spotkanie z Zulusem (Enormous No Regrets) i jego kolegą Rolfem ;)


Debiut Vegas w weteranach i Justyny na wystawie :)

FILM 1     FILM 2


Vegas - czerwiec 2016 :)


Latające hovki czerwiec 2016 :)


Plaża wiślana 2016 :)


Prawdziwa miłość ;))


Piękna polska jesień na wyspach wiślanych z koleżanką Aurą ;))


Banda poszła nad wodę, załapał się też jeden L maluch ;)) Była kupa radości, szaleństw, pływania i panierek ;))


Moja jedyna, cudowna, niepowtarzalna gwiazda w wieku 6,5 lat <3 <3 <3


Nasza wycieczka przez Szwajcarię do Mediolanu na WDS :) Ech te widoki, czyste strumyki, śnieg na zboczach, można było patrzeć bez końca ;) A później jeszcze wielki Mont Blanc :)))) A na wystawie spotkanie rodzinne mamy Vegas z córkami z miotu I - Luce i Nutą, oraz z ich babcią Mirą od strony ojca Roya. Vegas do tego wygrała klasę użytkową, świetnie biegła jak zawsze, kochana Vegaska <3 Jej córka Nuta była druga w otwartej na 13 suk!


Majowe spacery (2015) :)


Tzw. zima - styczeń 2015, Vegas z młodzieżą i z Maggy.


Vegas pól roku po odhovaniu miotu J (listopad 2014).


Karbowany Vegasek (kwiecień 2014).


Vegas z mamą Maggy (koniec marca 2014).


Vegas w pełnej krasie (koniec roku 2013).


Vegas po przerwie macierzyńskiej wróciła na treningi (koniec kwietnia 2013).


Moja banda - luty 2013, ale już po narodzinach miotu I ;) Zdjęcia dzięki uprzejmości pani Kasi P.


Zima 2013, a dokładnie 10 luty, kilka dni przed narodzinami miotu I... Śniegu ci u nas dostatek, frajdy też ;)


Ponad tygodniowy urlop nad polskim morzem w zaprzyjaźnionym ośrodku u psich przyjaciół z Vegas i Maggy ;-) Jestem mile zaskoczona podejściem ludzi do naszych psów, każdy chciał je pogłaskać i porobić sobie zdjęcia, to było bardzo miłe ;) Suki się wybiegały za wszystkie czasy, dzieciaki też, poniżej album pamiątkowy....

Ludzko-psie wakacje (human-hovis holidays) - Lipiec (July) 2012

Wystawy w Koszalinie (lipiec 2012): Vegas debiutuje z bardzo młodą handlerką ;-) za pozwoleniem sędzin moja odważna 4,5 letnia córa po raz pierwszy wystawia Vegaskę ;-) Na koniec wystawy Vegas dostaje 3 miejsce w Best in Show! To wielka rzadkość dla hovawarta, na ringu było ponad 30 psów innych ras ;-) Oprócz tego młoda handlerka udzieliła także wywiadu dla miejscowej telewizji ;-))


Moja 3-letnia gwiazdeczka ;-)) Za piękne zdjęcia dziękujemy Ani.


Rodzinne spotkanie w Salzburgu 19.05.2012, czyli radość Vegas na widok swego eks oraz Kalisto, Vegas i ich dzieci ;)


Vegas po dłuższej przerwie wróciła na treningi z nowym pozorantem ;-) Za zdjęcia dziękujemy Gabrielowi, Ani i Magdzie!


Vegas na dwóch najważniejszych europejskich wystawach tego roku w Dortmundzie - Jahrhundertsieger i Europasieger. Jahrhundertsieger - na Stulecie FCI: wygrywa klasę otwartą V1 CAC VDH i R.CACIB. VDH Europasieger: wygrywa klasę otwartą V1 CAC VDH CACIB i zostaje Zwycięzcą Europy VDH! Tym samym kończy Championat Niemiec w rok i jeden dzień i Interchampionat C.I.E.!!!


Międzynarodowa Wystawa w Luxemburgu 26.03.2011: Vegas została Championem Luxemburga, Zwycięzcą Luxemburga i Rasy oraz otrzymała kwalifikację na Crufta ;-)


Moja miłość i duma: wzór doskonałości anatomicznej hovawarta, przez wszystkich znajomych nazywana "cudną Vegas" ;-)) Sesja na wzór fiński, pies staje sam, nie jest poprawiany ani ustawiany. Majka wieeeelkie dzięki jak zawsze ;-))))))))


Międzynarodowa Wystawa w Katowicach i kolejne zwycięstwo Vegas ;-) Mimo niezbyt bujnego owłosienia wygrywa CACIB i zostaje Najlepszą Suką, a jej opis sędziowski brzmi: "Bardzo piękna suka, świetna wielkość i proporcje, piękny wyraz, mocny grzbiet, swobodny ruch, wspaniała szata i temperament".


06.03.2011 Vegas zdaje swój pierwszy egzamin PT z wynikiem 190 punktów, ocena bardzo dobra, lokata 1 w konkurencji 5, medal złoty. Sędzia Beata Ryl.


Pierwsze zajęcia Vegas z obrony. Ma dziewczyna talent po ojcu ;-))


11.12.2010 rodzinny spacer Enormousów w składzie: mama Maggy, córki Dahlia, Najma i Vegas, koleżanki Madra i Dolly, plus Steamy i jego córka Sabra.


18 miesięczna Vegas w obiektywie Majki ;-) A na koniec banda w składzie: Vegas, Maggy, Magic, Steamy i Dottir.


Vegas na Zawodach OB 0 w Warszawie.


Vegas na Jubileuszowej Wystawie Klubowej Hovawartów w Aarau w Szwajcarii 09.05.2010, gdzie w klasie młodzieży w konkurencji 22 suk, otrzymuje pierwsze miejsce z oceną doskonałą i zostaje Zwycięzcą Klubu Młodzieży, okraszona komentarzem sędziny E.Kapsch z Austrii: "ta suka nie ma wad, jest po prostu doskonała". Następnie w porównaniu z samcem zostaje Najlepszym Juniorem. Zaś w porównaniu o najlepszą sukę wystawy klubowej (16 miesięczna Vegas i 5 najlepszych, dorosłych suk), sędziowie: Tapio Eerola (Finlandia), Margit Bothur (HZD), Jürgen Krämer (RZV) - V1 Najlepsza Suka Klubu oraz w porównaniu o Zwycięstwo Rasy z Najlepszy Psem - Vegas ZWYCIĘZCĄ RASY w konkurencji 301 zgłoszonych hovawartów z kilku krajów Europy, sędziowie Michael Kunze (RZV) i Beatrix Feix (HZD).


Vegas na Krajowej w Dortmundzie 08.05.2010, gdzie wygrywa klasę pośrednią i otrzymuje pierwsze wnioski na dorosłego Championa Niemiec!


Vegas na Europasieger w Dortmundzie 07.05.2010, gdzie wygrywa klasę młodzieży i zostaje Młodzieżowym Zwycięzcą Europy VDH, pierwszym w Polsce!


Vegas na Międzynarodowej w Łodzi, z kwalifikacją na Crufta. Niespełna 16 miesięczna, po raz drugi w klasie pośredniej: Doskonała 1 na 5 suk, CWC, CACIB, Najlepsza Suka, Kwalifikacja na Crufta i Zwycięzca Rasy!! Sędzia określiła ją jednym słowem: "CUDO" ;-)) Jako hodowcy i właścicielowi tej wspaniałej suki, ze świetnym temperemantem i doskonałą budową ciała, było mi niezmiernie miło, slyszeć od sędziny same komplementy i słowa uznania. Sędzia powiedziała, że chiałoby się na biegającą Vegas patrzeć godzinami, tak piękna i dynamiczna jest w ruchu.


Vegas z siostrą Dahlią 02.05.2010r.


Vegas na Krajowej w Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie po raz pierwszy dostaje wniosek na Championa Polski ;-)


Wiosna, wiosna!! Vegas 14,5-miesięczna ;)


17 luty 2010, może ktoś chce śniegu? ;-))) Vegas, Madra, Maggy i Steamy w swoim żywiole ;-)


Vegas na Krajowej w Bydgoszczy, gdzie zostaje Najlepszym Juniorem i Zwycięzcą Rasy, no i kończy Młodzieżowy Championat ;-)


Zima 2010, zasypana, niekończąca się, jakie szczęście w psich oczach, oto szaleństwa Vegas, Maggy i Steamy-ego ;-)


Dzięki uprzejmości Joli i Agaty mamy piękne zdjęcia z jesiennego spacerku naszej ferajny ;-))


Vegas na Międzynarodowej Wystawie w Poznaniu wygrywa klasę młodzieży jako jedyna suka z oceną doskonałą i zostaje Zwycięzcą Polski Młodzieży, a po porównaniu z samcem, również Najlepszym Juniorem ;-)))


Vegas 10-miesięczna w jesiennym słońcu ;)


Vegas na Światowej Wystawie w Bratysławie 10.10.2009, gdzie odniosła największy z możliwych sukcesów, mając zaledwie 9 mcy i 2 dni, pokonała 9 konkurentek w swojej klasie, a w późniejszym porównaniu również samca i została Zwycięzcą Świata Młodzieży i Najlepszym Juniorem ;-))))


Vegas na Klubowej Wystawie Molosów w Warszawie 13.09.2009, drugi i ostatni raz w klasie szczeniąt, pokazała się jak profi i otrzymała ponownie tytuł Najlepsze Szczenię ;-) Do towarzystwa była siostra Najma i oczywiście mama Maggy ;-)


Nasza banda z gościnnym towarzystwem Majki i Magic lub Madry ;-))


Pierwszy występ Vegas na wystawie: Międzynarodowa w Warszawie 11.07.09, zakończony tytułem Najlepsze Szczenię i występem na BISie Szczeniąt ;-) Do towarzystwa na wystawie była Madra z Magic z miotu C po Dottir&Gajusie ;-) Za zdjęcia dziękujemy oczywiście Majce ;-)


Trening z Majką i pańcią przed pierwszą wystawą (pod czujnym okiem przyszłego junior handlera ;-))))));-)


W Kołatce spotkały się 3 siostry z miotu B: Najma, Blaze i Vegas, zabawom nie było końca ;-) Za zdjęcia dziękujemy Robertowi ;-)


Vegas i Steamy na kursie tropieniowym w Kołatce koło Zielonej Góry ;-) Trochę pracy i trochę przyjemności ;-)) Za zdjęcia dziękujemy Gosi P., Hani D. i oczywiście Miśce ;-)


Tak się zabija wujcia Steamy-ego (choć nie zawsze się daje ;-))) ;-)


Moje życie codzienne w wieku 4,5 m-ca, czyli spacery i zabawy z małą pańcią ;-)


Majka zrobiła mi piękne zdjęcia, mam tutaj prawie 4,5 m-ca i o dziwo umiem stać "wystawowo" ;-)


Moja kolejna wystawa, tym razem w Łodzi 03.05.09, zakończyła się gościną u siostry Dahlii ;-) Fajnie mieć wszędzie rodzinę ;-)


Mój pierwszy hovciowy spacer 25.04.09, była też siostra Najma, więc było nam najmniejszym razem raźniej ;-)


Niedaleko nas mieszka córka wujka Steamy-ego, jest ode mnie młodsza 6 tygodni, ale bawi się super ;-)


Moja pierwsza wystawa (Lublin 19.04.09), jak widać conieco przespana ;-) Ale po wystawie miałyśmy z mamą super spotkanie z braciszkiem Morrusem ;-)


Moje spotkanie z siostrą Najmą przebiegało dość burzliwie.... ;-)))


Tu mam pełne 3 m-ce, jestem duża i mam dłuuuugie nogi ;-)


Czasem mam melancholię w oczach ;-) W końcu jestem jeszcze malutka, więc śpię z misiem, no i po spacerze bywam ;-) zmęczona, ale tylko bywam ;-)))


Goście przyszli do maluchów C, były obce pieski i mnóstwo rąk do gryzienia ;-) No i był dzień wiosny 21.03.09 ;-)


Tu mam 2,5 m-ca i prawie 3 m-ce ;-)


Razem ze mną odchowywały się młodsze o 5,5 tygodnia maluchy z miotu C ;-) To były małe wampiry, więc zabawa była przednia, całymi dniami się podgryzaliśmy. Szkoda, że już ich nie ma, buuu...


Z tatą, jak wiadomo, najlepiej się zasypia, a mama służy do zabawy ;-) Czasem jeszcze wujek Steamy się przyłączy do naszych harców ;-)


Oto ja w pierwszych tygodniach mojego życia, razem z mamą i rodzeństwem ;-) Uczyłam się chodzić, jeść, bawiłam się, no i biegałam jak opętana, bo ja trochę taka szalona jestem ;-) ale tylko trochę ;-)))